Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Hokejová hala a my

Simona Špačková 0

V pátek 27.5. 2011 jsme se opět po dvou letech vydali na folklorní festival Horácko zpívá a tančí do Světlé nad Sázavou. Ten se za pěkného počasí koná v prostorách zámku. Letos se však páteční den už od rána zahalil do silného deště, proto se všechna vystoupení přesunula do nové sportovní hokejové haly.

Z ní máme spoustu zážitků.

Nejdříve jsme se dostali do kabin, kde bylo teplo a naše klidné zázemí. Pak jsme se vydali (mnozí z nás poprvé) těmi úzkými otvíracími vrátky v mantinelu do prostoru „ledové“ plochy. A hned na prostorové zkoušce jsme pochopili, že neobsáhneme celý prostor a budeme se muset podřídit prostředí obrovské haly. Ale na středovém kruhu se nám (a hlavně klukům) líbilo. Byla to pro nás modrá značka zákazu vstupu, neboť za buly jsme nemohli, 🙂 aby nás bylo aspoň trochu slyšet a vidět. Navíc nás sužovalo chladno, které v hale bylo – holky se klepaly zimou a pořád se muchlaly do mikin.

Všechny soubory však měly stejné podmínky, takže přece jen od 16 hodin hala ožila lidovými kroji a horáckými písničkami. Vystoupení jsme zvládli a domů jsme si odvezli nové zážitky – je pravda že spíš z prostředí, ale i to se počítá 🙂

[slideshow id=4]

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...