Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Zpěváček 2012

správce 0

Zatímco se v Praze v dopoledních hodinách připravovali běžci na start Pražského půlmaratónu, v Jihlavě už v 10 hodin odstartoval každoroční dětský pěvecký „maratón“ – soutěž Zpěváček. Na letošním ročníku se sešel skutečně rekordní počet účastníků – bylo jich více než sto!!! a soutěžili ve třech kategoriích. Ve vyhrazených prostorách jihlavského kulturního domu tak byla koncentrace nejméně 3 šikovných zpěváčků na metr čtvereční. 🙂 Všem organizátorům a dvěma porotám nebylo skutečně co závidět.

Náš soubor úspěšně reprezentovalo pět dětí. V nejmladší kategorii do 10 let  odvedly skvělé výkony Dáda Špačková a Verča Tomášková, které výborně zúročily svoje zkušenosti z předešlých let. V kategorii 10-15 let si velmi úspěšně odbyl svoji premiéru Jirka Knoflíček. Všichni tři zazpívali čistě, jistě i s úsměvem a z tváří porotců i diváků bylo patrné, že se jim naše děti líbily.

Slávka Pavelková a Bára Krejčová si vybojovaly v letošní mimořádně silné konkurenci v hlavní kategorii postup do finále soutěže mezi nejlepších deset zpěváků! Rozhodnutí poroty bylo pro obě děvčata skutečně obrovským úspěchem i odměnou za usilovnou přípravu.

Všem našim zpěváčkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci souboru!

[button color=blue type=info size=normal align=right]Fotografie[/button]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...