Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Čury mury a je fuč!

Simona Špačková 0

Týden našeho prázdninového soustředění je fuč. Letos nám utekl neobyčejně rychle snad proto, že jsme pořád něco čarovali, zaříkali a věnovali se zvyku pálení čarodějnic. Při veškeré práci a zábavě vzniklo naše nové pásmo, které mělo premiéru na jarmarku na Veselém Kopci. Nejen, že bavilo nás při nácviku, ale rozveselilo i spoustu diváků, kteří nás odměnili potleskem a úsměvy na tvářích.

Během soustředění jsme také „pilovali umělecký výraz a styl“, soutěžili jsme, přemýšleli, vymýšleli, ale podnikli jsme i výlet do Poličky. Ten byl pro nás odměnou za obětavou přípravu oslav 30 let a velikou trpělivost při natáčení pořadu České tradice.

Na Cikháji jsme opět strávili pohodový týden a můžeme se začít těšit na příště. 🙂

httpv://youtu.be/n9F65PT-J04

[button color=green type=info size=normal align=left]NÁCVIKY[/button][button color=blue type=info size=normal align=left]VÝLET[/button][button color=green type=info size=normal align=left]ZÁBAVA[/button][button color=blue type=info size=normal align=left]KOPEC[/button]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...

Čury mury a je fuč!

správce 0

Týden našeho prázdninového soustředění je fuč. Letos nám utekl neobyčejně rychle snad proto, že jsme pořád něco čarovali, zaříkali a věnovali se zvyku pálení čarodějnic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...