Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Koledování pro stařečky

Simona Špačková 0

Vyrazit na vystoupení v pátek třináctého by se každému nechtělo, ale nám toto datum vůbec nevadilo a odjeli jsme s „koledováním“ do Domova pro seniory na Mitrově.

Letos jsme s sebou vzali nejen malé hudebníky ze ZUŠ pod vedení p. učitele Císaře, ale i naše úplně nejmenší nové členy souboru Groš.

Každoročně přijíždíme na Mitrov s nadějí, že klientům domova zkrátíme dobu čekání na (pro děti vytoužený) Štědrý den. Nejinak tomu bylo i letos, ale přece jen se to letošní zpívání v něčem lišilo. Všechny naše děti měly neobyčejnou radost z dárku, který si za své zpívání vykoledovaly. Ať byli malí nebo velcí, všichni natahovali ruku, aby i pro ně zbyl „bambuláč“, který jim senioři za odměnu vyrobili. Dostali dárek, který je potěšil, i když to nebyl mobil, tablet nebo barbie. 🙂

A jak se zpívání libilo? Citujeme z dopisu, který jsme dostali:

Vážená paní Janoušová,
 
dovolte mi, abych touto cestou poděkovala všem členům vašeho souboru za dnešní předvánoční vystoupení v našem domově pro seniory. Do domova jezdíte již více jak deset let a každý rok je vystoupení připraveno tak, že v nás ještě dlouho po něm zachovává jemnou stopu kouzla Vánoc. Klientům i zaměstnancům domova se vaše vystoupení líbilo, celý den probíhaly rozhovory na téma, jak krásné byly malé ovečky, jak krásná byla Panna Maria, jak děti krásně zpívaly a recitovaly. Vaše vystoupení má vysokou úroveň a je velmi citlivě sestaveno.
 
Přijměte přání dalších úspěchů a pevného zdraví všem členům i pedagogům vašeho souboru.
 
Miroslava Špačková
DS Mitrov

[box type=“info“ color=white]Všechny fotografie z akce si můžete prohlédnout po kliknutí na úvodní fotku.[/box]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...