Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Z naší kroniky na Cikháji

správce 1

Přijeli jsme z Rožínky na Cikháj a pan vedoucí nás mile přivítal. Po ubytování jsme šli do lesa k „partyzánovi“, kde jsme se rozdělili do čtyř týmů: Růžoví (Anička, Dáda, Gábi, Jára H., Nika Z., Nikolka Ch.), Zelení (Eliška, Káťa K., Terezka, Anežka, Peťa L., Kubík), Žlutí (Adéla K., Andrejka M., Markéta, Štěpán, Adélka G., Slávek, Káťa H.) a Modří (Martin, Zuzana, Aneta, Kristýnka, Jára V., Tonda, Verunka K.).

Po rozdělení do týmů jsme se vydali na cestu zpět, ale potkali jsme POSLOUŠKA KRÁLOVSKÉHO. On nám řekl, že je pohádková říše v ohrožení díky novému králi jménem DRAGZT, který chce přeměnit pohádky na zlé. Zničit ho mohou jen ti, kteří se objevují v jeho jméně: DRAGZT (Děti z Rožínky A Groše Zničí Tě).

Posloušek Královský nám také chtěl předat listinu osudu, která byla na zlatém pergamenu, ale DRAGZT pergamen objevil a roztrhal ho na části a rozsypal je po celé pohádkové říši. Vše jsme se dozvěděli z FLASHky, kterou nám nahrál Posloušek.

Od nedělního dopoledne jsme začali taneční průpravná cvičení a nácviky pásem na Veselý Kopec. To se opakuje každý den a po odpolednech se snažíme zachraňovat pohádkovou říši. Příště vám zase sdělíme více.

  1. fanda folklóru fanda folklóru

    Všichni vás z domova zdravíme! Věříme, že se pečlivě připravíte na vystoupení na Veselém Kopci a také, že díky moderním technologiím se vám podaří zachránit pohádkovou říši a na nového krále DRAGZTa svou chytrostí vyzrajete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...