Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Zpěváček 2017: Máme 1. a 2. místo!

správce 0

Na 19. regionální kolo soutěže Zpěváček, které se letos konalo v sobotu 25. března v nádherných prostorách telčského zámku, budeme dlouho vzpomínat:

V mladší kategorii do 10 let soutěžilo 25 dětí. Náš soubor reprezentovala Nikolka Zítková, která si loni odbyla svoji soutěžní premiéru, a Slávek Tomášek, účinkující v soutěži poprvé. Oběma se vystoupení velmi vydařila a my jsme s netrpělivostí a napětím čekali na výsledky. Vzhledem k mimořádně kvalitním výkonům zpěváčků se rozhodla porota udělit dvě třetí místa, dvě druhá a vítěze soutěže. Vyhlašování výsledků bylo velice napínavé. Udělení 2. místa Slávkovi jsme přijali s obrovským nadšením. Potom moderátorka Lenka napínala diváky dál: „1. místo získává dívka… Jmenuje se Nikolka…“ (jenže kolik Nikolek vlastně zpívalo?) „… Nikolka Zítková!!!“ Naše radost nebrala konce! Následovaly gratulace, diplomy, krásné ceny a focení.

Skvělé výkony předvedli i naši zástupci ve starší kategorii do 15 let, v níž se sešlo dokonce 35 zpěváků. Premiérové vystoupení Petra Stejskala splnilo všechna naše očekávání – Peťa zazpíval čistě, rytmicky správně, dokázal se vyrovnat s trémou před plným sálem posluchačů. Dáda Špačková se rozhodla i přes svoji aktuální hlasovou indispozici a bolest v krku nevzdat svoji letošní účast. Svoje písničky zazpívala čisťounce a procítěně. Moc se jí to povedlo.

Letošní Zpěváček byl pro nás velmi úspěšný. Máme radost z výkonů našich dětí, máme radost z jejich umístění. Na vavřínech ale neusneme. Vždyť stejně si zpíváme hlavně pro radost!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...