Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Uplakaný Veselý Kopec

Simona Špačková 0

Celý týden od 8. července jsme se snažili zdokonalit své taneční a pěvecké dovednosti, abychom připravili programy na Veselokopecký jarmark, který se konal v sobotu 15. července.

Celý týden jsme však také pozorovali různé předpovědi, modely a radary o počasí, abychom v nich nalezli naději na teplý slunečný a hlavně bezdešťový sobotní den.

Naše vystoupení vypadalo nadějně. Premiéru naší nové pohádky O slepičce a kohoutkovi jsme začali se sluncem. Ovšem v okamžiku, kdy se „nebe ustrne“ a „sešle trávě rosičky“, začalo pomalu pokapávat. V ten okamžik jsme si všichni říkali: „Ještě vydrž, abychom to aspoň dohráli!“ Naštěstí „nebe“ naše prosby vyslyšelo a první vystoupení jsme bez dalších problémů (jako je např. vichřice, krupobití, blesky) dovedli do konce.

Plánované vystoupení ve 14 h. začínalo velmi uplakaně. Na celý Veselý Kopec se snesl liják, který zesílil tak, že jsme naše připravené pásmo museli předčasně ukončit. Přesto jsme se s jarmarkem rozloučili s úsměvem na tváři a nadějí, že za rok nám počasí ukáže svoji příznivější tvář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...