Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Koncert zpěváčků 2018

správce 0

V sobotu 14. dubna vyjely naše nejúspěšnější zpěvačky do Třebíče na koncert. Celá akce se konala v kamenném sále třebíčského zámku a organizovalo ji Horácké folklórní sdružení ve spolupráci s pracovištěm pro tradiční lidovou kulturu místního muzea.

Sluncem prosluněná sobota lákala k výletům a holky si ten svůj pořádně užily. Sice celý koncert začínal až o půl čtvrté, ony musely být v Třebíči už v jednu, aby se všechno pořádně nazkoušelo a celá akce byla připravená.

Vyjely jsme s dostatečným předstihem, takže nás nějaké drobné objížďky vůbec netrápily. Cesta byla klidná, vyhlídková – slunce svítilo, Vysočina se probouzela do jara a my jsme měly usměvavou náladu. V Třebíči jsme trochu bloudily, ale nakonec jsme se docela v pohodě ocitly na nádvoří zámku. I zde jsme hledaly vstup do kamenného sálu, ale díky jednomu tatínkovi, který nás zahlédl a mával na nás, tak jsme i toto zvládly.

Zkouška s muzikou Pramínku probíhala klidně a my si užívaly pořádnou kapelu. Navíc se nám moc líbily předehry našich písniček, a proto jsme si trému ani nepřipouštěly. Jen zpívání na mikrofon nám nebylo zrovna příjemné, protože na něj nejsme zvyklé a špatně jsme se slyšely. S tím jsme se však musely vyrovnat.

Prostředí zámku a kamenného sálu bylo nádherné. Dýchalo na nás dávnou historií. Koncert jsme zvládly a akce se nám moc líbila. Byla pro nás velkou odměnou.

Aneta a Daniela

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...