Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Koncert pro klienty DS Mitrov

Simona Špačková 0

18. prosince jsme všichni společně opět zavítali na vystoupení do Domova pro seniory na Mitrově. Pro klienty jsme připravili, ve spolupráci z dechovým oddělením ZUŠ pana učitele Jaroslava Císaře, program provázející obdobím adventu až do Vánoc.

Zazněly známé i méně známé písně a koledy, které si s námi klienti zazpívali. Společně prožitá hodina uběhla tak rychle, že jsme si ani nestačili uvědomit, kolik tónů jsme zahráli.

Jsem ráda, že se náš koncert každoročně líbí a velmi mě potěšil mail, který se těsně před Štědrým dnem objevil v poště. Je od paní Špačkové (vedoucí aktivizačního úseku DS) a je adresovaný nejen mně, a proto vám ho dávám k přečtení:

Dobrý den, paní Špačková,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za velmi pěkné vystoupení v DS Mitrov, které pro nás bylo završením vánočních programů pro naše klienty. Vaše vystoupení je vždy velmi kladně hodnoceno, má velmi vysokou úroveň a přináší opravdové kouzlo do tváří posluchačů z řad klientů i zaměstnanců. Chtěla bych Vám i dětem popřát krásné Vánoce a v novém roce pevné zdraví a hodně zdaru ve vaší společné činnosti. Poděkování patří i pedagogům ZŠ Dolní Rožínka, kteří se zasloužili o zajištění vánočních přáníček, děkuji. Těším se na další spolupráci jak se souborem Groš tak se školou Dolní Rožínka.

Miroslava Špačková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...