Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Rok 2007

web2011V tomto roce vznikly naše první webové stránky. Vše, co předcházelo říjnu 2007, musíte hledat v našich „papírových“ kronikách. 🙂

I tyto webové stránky jsou už jen historie.

14. 10. 2007

V neděli 14. října byla děvčata z Groše na hodech v Bystřici nad Pernštejnem. Pozval je organizátor kulturního programu pan Špaček.
Vystoupení se povedlo, jen měla děvčata velký strach, aby pod nimi vydrželo jeviště. Fandící diváci se zase strachovali o stojící mikrofony, které při skákání v KOLECH „poskakovaly“ po jevišti v rytmu tančících dívek.
Nakonec všechno vydrželo a holky mohly být spokojené z potlesku znějícího z naplněného náměstí. 😀

20. 10. 2007

V sobotu 20. října 2007 jsme tancovali v Rozsochách. Sem nás pozval pan starosta A. Holý, který spolu se sborem pro občanské záležitosti zorganizoval setkání pro seniory. Na vystoupení jsme byli připravení i přes nemoci některých členů souboru. Na jeviště jsme nastoupili po programu dětí z místní školy. Na úvod začínala děvčata v KOLECH. Při skákání se však z jeviště začal zvedat hnědý dým prachu. Děvčata jsou naštěstí zvyklá, a tak mohl program pokračovat v klidném tempu dál. To se nám podařilo udržet až do konce, kterým bylo zazpívání naší oblíbené písně: „V dobrém jsme se sešli..“ A co bylo tentokrát tak zvláštní?  Byla to srdečnost staroušků, kterým jsme svým zpíváním a tancováním připomněli jejich mládí, kdy si spokojeně hrávali třeba kamínky. A co my? Děti si mohly vychutnat ten nádherný pocit chvály, který je pro ně stále největší odměnou (ale čokoláda jim chutnala také 😉 )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...